Маркетинговий мікс у дії — Університет «КРОК»

Маркетинговий мікс у дії

23 жовтня 2023 Новини та події

Шановні колеги!
Ми з радістю запрошуємо вас на наш щорічний захід «Маркетинговий мікс у дії», який об'єднує фахівців у галузі маркетингу та поведінкової економіки для спільного обміну досвідом та інноваційними ідеями.

• Дата: 06 листопада
  • Час: 11:00
  • Місце: Університет «КРОК», вул. Табірна 30-32, читальня зала

Наш захід – це можливість не лише почути про останні тренди в маркетингу, але й зануритися в живу і цікаву атмосферу, яка сприяє активному обміну інформацією між учасниками. Ми створюємо простір, де можна знайти відповіді на питання, обговорити складні проблеми та знайти нових партнерів у сфері маркетингу.

На «Маркетинговому міксі у дії» вас чекають:

• виступи від визнаних експертів та практиків у галузі маркетингу,
  • панельні обговорення на актуальні теми,
  • неформальні мережеві заходи, що сприятимуть розширенню вашого професійного кола.
  • Програма заходу

Запрошуємо відомих фахівців та тих, хто тільки починає свій шлях у світі маркетингу. Наш захід має змішаний формат участі, очно та віртуально, зручно для вас.

Не пропустіть нагоду зануритися у царину маркетингу та обмінюватися думками з найкращими у цій галузі.
Чекаємо на Вас!

Кафедра маркетингу та поведінкової