Випуск здобувачів англомовних програм Університету — Університет «КРОК»

Випуск здобувачів англомовних програм Університету

05 лютого 2024 Новини та події

01 лютого 2024 року відбулася віртуальна церемонія вручення дипломів випускникам-іноземцям освітньої програми «Менеджмент» (англійська мова навчання) ступеня вищої освіти «бакалавр».

Дипломи бакалаврів з відзнакою та Подяки за «відданість Університету та підтримку» отримали Еджіофор Чуквуемека Стефен та Угбу Ембассі Комфорт. З привітаннями виступили: директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародних освітніх програм Дробина А.О., керівник проєктів та програм ННІМО Скалацька М.С. Також лунало відеопривітання від танцювальної студії Університету «K-Dance» з композицією «In the shadows of Ukraine».

Шановні випускники, ми пишаємося Вами! Раді, що незважаючи на скрутні часи, Ви спромоглися успішно завершити навчання! Бажаємо досягати поставлених цілей та легкої дороги у нове життя!

Оновлено: Понеділок, 05 лютого 2024 12:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск здобувачів англомовних програм Університету