Фінальний акорд навчання магістрантів ОП «Маркетинг» — Університет «КРОК»

Фінальний акорд навчання магістрантів ОП «Маркетинг»

05 лютого 2024 Новини та події

22 січня 2024 року відбувся успішний фінальний акорд для здобувачів магістратури, ОП «Маркетинг». Захист дипломних робіт був проведений з великим успіхом, а майбутні фахівці продемонстрували високий рівень своїх досліджень.

Здобувачі показали неабияку експертизу у сфері маркетингу та презентували свої дипломні роботи з великою впевненістю. Вони працювали над цими проектами протягом тривалого періоду часу, зосереджуючись на актуальних проблемах та запровадженні нових ідей в маркетингові стратегії. Ми пишаємось досягненнями наших студентів та бажаємо їм подальших успіхів у майбутній кар'єрі. Вони вже готові впроваджувати свої знання та навички у практику та зробити внесок у сферу маркетингу.

Дякуємо всім, хто підтримував та сприяв нашим здобувачам під час їх навчання. Ваша підтримка була надзвичайно важливою для їх успіху.

З найкращими побажаннями,
команда кафедри маркетингу та поведінкової
економіки Університету «КРОК»

Оновлено: Понеділок, 05 лютого 2024 12:40