Інформаційний івент по проєкту ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS — Університет «КРОК»

Інформаційний івент по проєкту ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS

08 січня 2024 Новини та події

20 грудня 2023 року, консалтингова компанія CIVITTA Ukraine та корпоративний акселератор Radar Tech, одні з локальні координаторів програми EYE в Україні провели інформаційний івент по проєкту ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS.

Університет «КРОК» був представлений командою Навчально-наукового інституту міжнародної освіти:

• ЛОТАРЄВ Андрій – директор ННІМО;
  • БОГАЧЕНКО Галина – директор Центру міжнародних проєктів ННІМО;
  • ОЛЕЩУК Світлана – керівник проєктів та програм Центру міжнародних проєктів ННІМО.

Програма заходу містила наступні активності:
- Презентація від CIVITTA Ukraine та Radar Tech про те, як взяти участь у програмі та що для цього потрібно;
- Онлайн-виступ Ralph Diestelhorst, проєктного офіцера програми та представника Єврокомісії (EISMEA). Ральф поділився деталями участі для українців та важливими порадами, що допоможуть зробити обмін успішним;
- Історії успіху від випускників програми;
- Q&A сесія з організаторами та випускниками програми;
- Нетворкінг.

Вдячні партнерам за запрошення та випускницям за важливі інсайти, які стануть у нагоді для ефективного впровадження проєкту в Університеті КРОК!

Оновлено: П'ятниця, 12 січня 2024 15:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інформаційний івент по проєкту ERASMUS FOR YOUNG ENTREPRENEURS