Тренінг для майбутніх тренерів — Університет «КРОК»

Тренінг для майбутніх тренерів

04 грудня 2023 Новини та події

29 листорада 2023 року кафедрою психології було організовано майстер-клас з проведення соціально-психологічного тренінгу для студентів І курсу, майбутніх психологів.

Тренінг провели запрошені стейкхолдери, психологи Центрального Управління Київського міського центру зайнятості Сафонова Ірина та Дмитрієва Інна. Спікери ознайомили учасників з професією психолога, базовими компетенціями тренера та коуча, в цікавій та доступній формі розповіли про основні принципи проведення та розробки тренінгу. У практичній частині студентам були представленні варіанти вправ, які можна застосовувати на різних етапах тренінгу.

Участь у практико-орієнтованому занятті дала змогу студентам засвоїти досвід професіоналів у сфері психології та набути важливих навичок у майбутньому.

Оновлено: Понеділок, 04 грудня 2023 19:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тренінг для майбутніх тренерів