ЕКО «ЛОТОС» спільно з НПП «Голосіївський» провели дискусійну панель — Університет «КРОК»

ЕКО «ЛОТОС» спільно з НПП «Голосіївський» провели дискусійну панель

05 грудня 2023 Новини та події

Нещодавно в рамках Місяця екології було проведено дискусійну панель за участі студентської молоді Фахового коледжу Університету «КРОК» на тему «Екологічні виклики сучасності: українські контексти».

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту Еразмус+«Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату/КЛІМАН».

Модератори зустрічі – керівник відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Голосіївський» Сергій Хара, який спільно з лідерами ЕКО «ЛОТОСУ» – Софією Венгринович та Павлом Лебедєвим, також лідером СНТ Денисом Штаком дискутували зі спікерами щодо вагомих екологічних питань, що постали нині у тому числі перед українським суспільством.

Тематика доповідей була різноманітною та актуальною, а саме: «Штучний інтелект та сучасна екологія» (Берташ Евеліна, студентка 1 курсу Коледжу Університету «КРОК» спеціальності «Право»; «Проблема пластику та його переробка: стан в Україні» (Бєлякова Софія та Заморська Дарʼя, студентки 1 курсу спеціальності «Маркетинг»); «Здоровий спосіб життя та якісна екологія – запорука здоровʼя нації» (Біла Марія та Шрамко Софія, студентки 1 курсу спеціальності «Маркетинг»); «Акваторія Чорного моря та його забруднення в умовах російської агресії» (Блізніченко Марія та Мороз Марʼяна, студентки 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»); «Трагедія Каховської ГЕС: становище сьогодні» (Благодатний Марія, студентка 1 курсу Коледжу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»); «Утилізація сміття: стан впровадження в Україні» (Богосвятська Марія, студентка 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»); «Альтернативні джерела енергії: стан впровадження в Україні» (Маштар Денис та Брисюк Данило, студенти 1 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»); «Сучасний український бізнес: екологія як пріоритет» (Бугай Кирило, студент 1 спеціальності «Підприємництво та торгівля»); «АЕС в Енергодарі сьогодні: ключові небезпеки для екології» (Кінжалова Олександра та Наджар Анна, студентка 1 курсу спеціальності «Право»); «АЕС в Енергодарі: від минулого до сьогодення» (Греца Максим, Колесник Павло та Петрусенко Дар’я, студенти 1 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»); «Харчова поведінка сучасної людини: у пошуках найкращих стратегій» (Харчишина Анастасія, студентка 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»).

Висловлюємо вдячність всім учасникам за долучення. Дякуємо особисто пану Сергію Харі за підтримку й вагомий внесок в сучасну екологічну просвіту студентської молоді. Дякуємо активу ЕКО «ЛОТОСу» та СНТ за підтримку наукових, дослідницьких ініціатив студентів.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

«Екологічні виклики сучасності: укр. контекст» // 22.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 05 грудня 2023 17:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЕКО «ЛОТОС» спільно з НПП «Голосіївський» провели дискусійну панель