Відбувся арт-терапевтичний мистецький захід «Емоції» від Мистецької студії «ArtKEPIT» — Університет «КРОК»

15 листопада 2023 Новини та події

08 листопада 2023 року художня студія «ArtKEPIT» провела арт-терапевтичний захід з художнього мистецтва «Емоції».

Керівниця «ArtKEPIT» випускниця Коледжу, нині студентка Університету «КРОК» Анастасія Маринчик та керівниця художньої студії проєкту, студентка Коледжу Анастасія Чимбель зробили натхненний творчий івент для поціновувачів художньої арт-терапії, для тих, хто любить художнє мистецтво. Учасниками стали студенти Коледжу, що із превеликим задоволенням поринули у світ малюнку та образотворчого мистецтва.

На жаль, повітряна тривога перервала захід, однак після закінчення всі учасники повернулись, щоб завершити справу. І, дійсно, атмосфера заходу тому сприяла.

Щиро вдячні кафедрі дизайну в особі завідувача кафедри Бердинських Святослава Олександровича за підтримку й допомогу у реалізації творчого задуму.

Дякуємо всім учасникам за натхнення, щирі, яскраві творчі роботи.

Арт-терапевтичний художній захід  «Емоції» // 08.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся арт-терапевтичний мистецький захід «Емоції» від Мистецької студії «ArtKEPIT»