Анонс подій в Університеті — Університет «КРОК»

Анонс подій в Університеті

13 листопада 2023 Новини та події

Шановні здобувачі! Найближчим часом Ви можете скористатися своїм виборчим правом, а саме своїм волевиявленням обрати новий склад Студентської ради Університету та Студентської ради гуртожитку!

Тож? ми раді представити вам кандидатів і заходи, на яких очікуємо присутність старост груп, представників всіх спеціальностей та проєктних груп!

Звітно-виборча Конференція студентів Університету, відбудеться 15-го листопада 2023  року, о 14:40 в Актовій залі Університету.ви матимете змогу заслухати звіт студентської ради попереднього скликання, а також програми кандидатів в новообрану студентську раду.

Підтримайте кандидатів своєю присутністю, поставте запитання і визначте кого будете підтримувати! 16-го листопада 2023 року з 9:00 по 14:40 в Актовій залі буде розміщена виборча дільниця, де Ви зможете прийти і проголосувати за тих кандидатів, хто на Вашу думки гідний представляти інтереси студентства наступний рік. Ваш голос важливий!

Ви можете віддати свій голос за наступних кандидатів:

1. Голова Студентської ради Університету - Калабішка Крістіна.
  2. Заступник Голови Студентської ради Університету - Маргарита Талько, Анастасія Омельченко.
  3. Секретар Студентської ради Університету - Костянтин Ребекевша, Максим Оприщенко.
  4. Голова освітньо-наукового комітету - Даниїла Костюченко.
  5. Голова інформаційного комітету - Ілля Трубніков.
  6. Голова спортивного-комітету - Данііл Климець, Анастасія Мамчич.
  7. Голова культурно-розважального комітету - Кіра Запара

Анкети кандидатів доступні за посиланням

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Анонс подій в Університеті