Університет «КРОК» долучився до Всеукраїнських #ErasmusDays 2023 — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» долучився до Всеукраїнських #ErasmusDays 2023

12 жовтня 2023 Новини та події

11 жовтня 2023 року в Microsoft Teams відбувся інформаційний захід «Erasmus Day», організатором якого виступив Навчально-науковий інститут міжнародної освіти. Мета заходу – промоція програм мобільності серед здобувачів освітніх програм Університету «КРОК».

Здобувачі вищої освіти різних рівнів мали змогу отримати інформацію про програми мобільності (обміну), які реалізовуються Університетом «КРОК», дізнатися про процедуру відбору та університети, які пропонуються на вибір на наступний семестр 2023-2024 н.р., отримали інформацію про стипендіальні програми в рамках проєкту Erasmus+ KA1.

Спікерами виступили: Андрій Лотарєв, директор ННІМО, Анна Дробина, начальник управління міжнародних освітніх програм та Марина Скалацька, керівник проєктів та програм ННІМО. Захід зібрав понад 20 учасників. Усі, хто не мали змоги доєднатися, можуть переглянути відео заходу за посиланням.

Щиро дякуємо усім учасникам за активність та до зустрічі на відборі 25 жовтня 2023 року.

Оновлено: Четвер, 12 жовтня 2023 14:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» долучився до Всеукраїнських #ErasmusDays 2023