Тримаймося! Освітній фронт важливий — Університет «КРОК»

Тримаймося! Освітній фронт важливий

13 жовтня 2023 Новини та події

Університет «КРОК» вважає доцільним надати інформацію щодо навчального процесу під час повідомлення про замінування закладу освіти.

Попри війну українські студенти мають змогу навчатися. Університет «КРОК» докладає всіх зусиль, щоб організувати навчання у змішаному форматі – дистанційно та в навчальних аудиторіях. Адже це час для згуртування, співпраці, підтримки один одного перед лицем зовнішнього ворога. Тому дуже прикро чути повідомлення про замінування закладів освіти. Третій день поспіль. Виявляється, ворог має багато облич. Але нехай зловмисники не тішаться. Освітній фронт важливий. Під час повідомлення ми переходимо, якщо це потрібно, в дистанційний режим, бо усвідомлюємо, що безпека дітей понад усе. Дякуючи оперативним та злагодженим діям Національної поліції повертаємося до аудиторій. Бо навчальний процес триватиме.

Ми – сильні, ми – єдині, ми – Україна!

Оновлено: П'ятниця, 13 жовтня 2023 16:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тримаймося! Освітній фронт важливий