Освітня лекція «Дії у випадку, коли тебе затримала поліція» — Університет «КРОК»

Освітня лекція «Дії у випадку, коли тебе затримала поліція»

10 жовтня 2023 Новини та події

09 жовтня 2023 року відбулась лекція від представниць патрульної поліції «Дії у випадку, якщо тебе затримала поліція». Захід був ініційований та організований Департаментом зі студентських питань, Студентською радою Університету та нашими партнерами Київським молодіжним центром.

Щиро вдячні пані Світлані та пані Юлії, старшим лейтенантам патрульної поліції, за змістовну, корисну, цікаву лекцію та за те, що знайшли час, щоб завітати до нас! Гості та учасники зустрічі могли дізнатися ще більше про свої права та обов’язки, про алгоритм дій у разі затримання поліцією, види затримання та нормативні акти, якими керуються у своїй діяльності поліцейські. Учасники заходу також мали змогу поставити запитання і отримати відповіді від професіоналів своєї справи, дізнатися і розібрати практичні кейси, які виникають у поліцейських при виконанні службових обов’язків.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Лекція Патруальної поліції "Дії у випадку коли тебе затримала поліція" // 09.10.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 10 жовтня 2023 14:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Освітня лекція «Дії у випадку, коли тебе затримала поліція»