Осінній марафон Університету — Університет «КРОК»

Осінній марафон Університету

09 жовтня 2023 Новини та події

05 жовтня 2023 року відбувся Осінній марафон Університету! Справжні емоції, незабутні враження і круті завдання чекали на всіх учасників заходу.

Було сформовано 4 команди по 5 гравців, які спочатку мали взяти участь в кольоровому забігу, а далі виконували завдання на локація спортивного майданчику.

Гравці продемонстрували спритність, витривалість, силу, влучність і кмітливість. Кожну команду підтримували вболівальники, одногрупники та куратори. Вітаємо переможців і призерів заходу:

1 місце - збірна Фахового Коледжу 105 балів

2 місце - збірна спеціальностей Менеджмент,Маркетинг, Фінанси, Підприємництво, Туризм 85 балів

3 місце - збірна спеціальностей Психологія, Право, Медсестринство 77 балів

4 місце - збірна спеціальностей Компʼютерні науки, Дизайн, Журналістика, Культурологія 74 бали.

Студентська рада вкотре робить яскравий, креативний захід, так вміємо тільки ми! А ви даруєте нам безліч позитивних емоцій від того, що ми бачимо вас усміхненими, веселими і натхненними!

Дякуємо за довіру і за участь в наших заходах, ви — неймовірні!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Осінній марафон Університету // 05.10.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 09 жовтня 2023 18:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Осінній марафон Університету