Засідання наукового гуртка Юридичного факультету — Університет «КРОК»

Засідання наукового гуртка Юридичного факультету

09 жовтня 2023 Новини та події

Напередодні Дня юриста студенти Юридичного факультету Університету «КРОК» та студенти спеціальності «Право» Фахового коледжу зібрались на засіданні наукового гуртка Юридичного факультету, щоб обговорити проблеми, що стосуються захисту прав дитини в умовах війни.

Оскільки діти - це найбільш вразлива категорія населення, вберегти і врятувати їх від страшних наслідків війни є одним із найважливіших завдань нашої держави. Серед питань, на яких гуртківці зосередили увагу – переміщення, евакуація та незаконна депортація дітей під час війни. Тема, яку потрібно обговорювати на всіх рівнях... І студенти як юні науковці наводили приклади повернень, пропонували власні схеми, озвучували страшну статистику щодо дітей... Дійсно, цифри щодо порушень є жахливими, оскільки це дійсно скалічені долі маленьких українців. Але ми впевнені, що спільними зусиллями вдасться досягти нашої перемоги і повернути усіх дітей, які були змушені покинути територію України.

Дякуємо усім учасникам гуртка за цікаві доповіді та активну участь у обговоренні надважливої теми.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання наукового гуртка Юридичного факультету