Проєкт Коледжу «Не вмирає душа наша, Не вмирає воля» — Університет «КРОК»

Проєкт Коледжу «Не вмирає душа наша, Не вмирає воля»

10 жовтня 2023 Новини та події

06 жовтня 2023 року Фаховий коледж Університету «КРОК» виступив організатором культурно-патріотичного заходу «Не вмирає душа наша, Не вмирає воля». Проєкт був створений на підтримку ініціативи Департаменту освіти і науки КМДА в рамках проведення тематичного тижня «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення». У заході взяли участь Асоційовані школи ЮНЕСКО м. Києва, які представляли свої команди як козацькі курені.

Перша урочиста частина події відбувалася в актовій залі. З привітальним словом до присутніх звернулася проректор із науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету «КРОК» Наталія Василівна Наконечна. Перед учасниками заходу виступили праправнук Тараса Григоровича Шевченка - Микола Павлович Лисенко, представник Товариства військово-історичної реконструкції «Печерська сотня» Київського реєстрового полку Олександр Харченко.

Мистецьку частину заходу підготували Вокальна студія «ВОСК» під керівництвом Валентина Янчарука та гурт «Гітарбенд» під керівництвом Вікторії Кочмарук. Наспів «Козачка» на бандурі виконала Уляна Юдіна, студентка Фахового коледжу Університету «КРОК». Друга частина заходу проходила в трьох студіях: «Тарасові слова - то правда жива» (з праправнуком Тараса Шевченка), «Нащадки воїнів хоробрих» (з Георгієм Ігоровичем Атрощенком, випускником Фахового коледжу Університету «КРОК», директором Департаменту поліграфії, сержантом 150-го навчального центру командування сил ТерОборони Збройних Сил України), «Як козаки храми мурували і куліш готували» (з Дар’єю Миколаївною Федак-Сидорчук, директором їдальні Університету «КРОК», викладачем Фахового коледжу Університету «КРОК»; з Анастасією Маринчик, випускницею Коледжу, лідеркою Мистецької студії «Арт-КЕПІТ», майстринею з Петриківського розпису).

Модераторами студій були заступники директора Фахового коледжу: Ірина Вікторівна Рибак, Ольга Петрівна Миргородська, Ольга Михайлівна Новак.

Завершився захід обідом у традиційному українському стилі – частуванням козацьким кулішем.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

«Не вмирає душа наша, Не вмирає воля» // 06.10.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт Коледжу «Не вмирає душа наша, Не вмирає воля»