Організаційні зустрічі зі студентами – важлива складова освітньої діяльності — Університет «КРОК»

Організаційні зустрічі зі студентами – важлива складова освітньої діяльності

04 жовтня 2023 Новини та події

Навчальний рік знову почався під час війни… Але віримо в Перемогу! Це надихає!

Протягом вересня 2023 року відбулись організаційні збори зі студентами 1-4 курсів денної форми навчання спеціальності «Туризм і рекреація». До них долучилися і співробітники кафедри туризму.

Спікерами виступили Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму та Петренко Марина Іванівна – провідний методист кафедри туризму.

Перші зустрічі відбулися з першим курсом. Першокурсників познайомили з Університетом під час екскурсії, вони стали учасниками презентації про особливості підготовки студентів по обраній спеціальності, відбулась міні-ділова гра щодо мотивів вибору студентами професії, їхніх майбутніх сподівань, розкривались також питання щодо особливостей освітнього процесу.

Приємно було зустрітися зі студентами 2-4 курсів, які поділилися своїми враженнями щодо літнього періоду, своїми думками, сподіваннями. На організаційних зустрічах піднімалися різноманітні питання щодо освітнього процесу у поточному навчальному році, робилися певні акценти, розглядалися питання щодо реалізації освітньої програми «Туризм», про формування загальних і фахових компетентностей та програмних результатів навчання, аналізувався представлений графік освітнього процесу, розклад занять, календар подій, шляхи комунікації та інші організаційні питання.

Важливо, що всі студенти налаштовані оптимістично і готові продовжувати навчання.

Кафедра туризму бажає всім успіхів у навчальному році!!!
Перемоги та Миру Україні!!!

Оновлено: Четвер, 05 жовтня 2023 10:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційні зустрічі зі студентами – важлива складова освітньої діяльності