Студентський гурток історико-економічних студій: І-ше засідання — Університет «КРОК»

Студентський гурток історико-економічних студій: І-ше засідання

05 жовтня 2023 Новини та події

04 жовтня 2023 року відбулось перше засідання у 2023-2024 н. р. студентського гуртка історико-економічних студій кафедри теоретичної та практичної економіки.

Розпочався 9-й рік роботи гуртка. Щороку змінюються гуртківці, але інтерес до економічної історії України та світу, до історії економічних ідей не зникає. Цього року члени гуртка разом з викладачами кафедри теоретичної та прикладної економіки досліджуватимуть тему: «Економічний націоналізм: історія ідеї та практика застосування в різних країнах світу».

У квітні 2024 року кафедра планує презентувати результати досліджень на науковій конференції.

Слідкуйте за діяльністю гуртка та новинами!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентський гурток історико-економічних студій: І-ше засідання