#проКРОК від випускників-маркетологів — Університет «КРОК»

#проКРОК від випускників-маркетологів

27 липня 2023 Новини та події

Мене звати, Шаповал Лев, я випускник 2023 року. Чотири роки тому, я зробив правильний вибір, обравши спеціальність «Маркетинг» в Університеті «КРОК».

Хочу подякувати всьому колективу Університету, особливо викладачам моєї кафедри маркетингу та поведінкової економіки, які зробили навчання дійсно цікавим і пізнавальним досвідом, який залишиться зі мною назавжди.

Протягом цього часу я отримав не тільки корисні знання у сфері маркетингу, але й отримав підтримку, що дала мені впевненість у своїх силах, в майбутньому. Викладачі завжди були готові допомогти і надавали зворотній зв'язок, що допомагало зрозуміти, як вдосконалити свої знання та навички, а головне викладачи вірять в успіх кожного. Саме тому за ці 4 роки я став кращою версією себе, і вірю, що буду ставати ще краще. Адже, я продовжу писати свою історію успіху на магістратурі разом з кафедрою Маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК».

Рекомендую і Вам, приєднуйтесь!

Оновлено: Неділя, 30 липня 2023 12:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від випускників-маркетологів