Безкоштовні мультимедійні курси з профорієнтації для молоді — Університет «КРОК»

Безкоштовні мультимедійні курси з профорієнтації для молоді

20 липня 2023 Новини та події

Під час війни перед багатьма молодими українцями гостро постає питання: як обрати професію своєї мрії, за якою буде цікаво працювати. Саме тому Освітній хаб міста Києва та Асоціація інноваційної та цифрової освіти із залученням викладачів найкращих вишів України, серед яких і Університет «КРОК», та з понад 50 компаніями-роботодавцями створили безплатні мультимедійні курси зі 140 професій, що мають найбільший попит на ринку праці.

Курси надають можливість старшокласникам, студентам, а також молоді, яка вже завершила навчання, зробити свідомий вибір майбутньої професії й побудувати індивідуальну траєкторію подальшого навчання та кар’єри.

Інформацію та матеріали про всі етапи навчання за спеціальністю «Туризм» та особливості здобуття професії надали викладачі кафедри туризму Університету «КРОК».
Консультантами стали:

• Людмила Мелько – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри;
  • Світлана Гаврилюк – кандидат економічних наук, доцент;
  • Тетяна Сокол – кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Ганна Уварова – кандидат педагогічних наук, доцент.

Інтерактивні курси, що створені у міжнародному форматі SCORM, містять в собі сторітелінг, персонажів, тестові завдання які вбудовані у самі уроки, які засвоюються набагато краще ніж звичайні відео-лекції. Всі навчальні матеріали є безоплатними та знаходяться у вільному доступі на сайті Освітнього хабу міста Києва.

Запрошуємо до перегляду курсу!

Оновлено: Четвер, 20 липня 2023 14:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Безкоштовні мультимедійні курси з профорієнтації для молоді