23-й семінар «Кризова психологічна самодопомога в умовах війни» — Університет «КРОК»

23-й семінар «Кризова психологічна самодопомога в умовах війни»

13 червня 2023 Новини та події

07 червня 2023 року з 19:30 до 21:30 відбувся 23-й семінар «Кризова психологічна самодопомога в умовах війни» (ведуча, автор семінару - Ірина Сингаївська, директор ННІ психології Університету «КРОК»).

Владислав Зубченко, старший викладач кафедри психології Університету «КРОК» та Київського юнгіанського інституту, психотерапевт, юнгіанський консультант провів завершальну лекцію на тему «Рік війни. Вплив довготривалого стресу на психіку та можливості психологічного опрацювання його наслідків».

Святослава Федорець, сексолог, психолог, голова ГО «Міжнародна асоціація військових реабілітологів», аспірантка, автор та організатор освітніх проектів по сексології розкрила тему: «Сексологія та її можливості в роботі з військовими та ветеранами».

Оновлено: Вівторок, 13 червня 2023 13:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 23-й семінар «Кризова психологічна самодопомога в умовах війни»