ЛАВИ ЛОГІСТІВ-УПРАВЛІНЦІВ ПОПОВНИЛИСЬ! — Університет «КРОК»

ЛАВИ ЛОГІСТІВ-УПРАВЛІНЦІВ ПОПОВНИЛИСЬ!

13 червня 2023 Новини та події

Ми маємо велику радість повідомити, що 8 червня студенти ОП «Комерційна логістика» успішно захистили свої випускові кваліфікаційні роботи. Екзаменаційна комісія відзначила якість, зміст та практичну направленість представлених робіт.

Ця важлива подія стала результатом наполегливої праці студентів та підтримки викладачів. Команда кафедри Управлінських технологій щиро вітає випускників з успішним захистом робіт і присвоєнням кваліфікаційного рівня бакалавра з менеджменту. Ми віримо, що цей досягнений рівень кваліфікації буде великим кроком вперед для кожного випускника та принесе користь Україні.

Ми пишаємося нашими студентами та впевнені, що вони здатні досягти великих успіхів у своїй професійній діяльності.

Вітаємо всіх випускників ОП «Комерційна логістика» і бажаємо їм майбутніх успіхів та здійснення всіх їхніх мрій.

До зустрічі в магістратурі!

Оновлено: Вівторок, 13 червня 2023 10:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЛАВИ ЛОГІСТІВ-УПРАВЛІНЦІВ ПОПОВНИЛИСЬ!