Кафедра національної економіки та фінансів: апробація наукових пошуків — Університет «КРОК»

Кафедра національної економіки та фінансів: апробація наукових пошуків

13 червня 2023 Новини та події

Наприкінці травня 2023 року викладачі кафедри національної економіки та фінансів прийняли активну участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні перспективи підприємництва у воєнні часи та опісля». Організатор заходу – Державний податковий університет, м. Ірпінь.

З доповіддю на пленарному засіданні виступив професор Ігор Румик. Тема виступу: «Продовольча безпека під час війни: «нова зброя» чи еволюційність розвитку?!» викликала значну зацікавленість в учасників заходу та жваве обговорення.

Не менш інформативними та актуальними були тези доцента Ольги Чумаченко «Сучасні технології управління фінансовими ризиками», адже мінливість сучасного світу викликає нові загрози та виклики, а вміння управляти ними за допомогою сучасних технологій є неабияким інструментом ефективного фінансового менеджера.

Вітаємо викладачів та бажаємо подальших наукових пошуків!

Кафедра національної економіки та фінансів

Оновлено: Середа, 14 червня 2023 11:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра національної економіки та фінансів: апробація наукових пошуків