Публічне обговорення проєкту оновленої освітньої програми «Туризм» спеціальності «Туризм і рекреація» — Університет «КРОК»

29 травня 2023 Новини та події

15 травня 2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулося публічне обговорення проєкту оновленої освітньо-професійної програми «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 24 «Сфера обслуговування» за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація».

Слід зазначити, що обговорення проєкту відбувалося в декілька етапів. Спочатку на засіданні робочої групи і розширеному засіданні кафедри туризму. Також даний проєкт було представлено для суспільного обговорення на сайті Університету ще 24 березня цього року, де була надана можливість висловити зауваження та пропозиції щодо змісту програми усім бажаючим.

У публічному обговоренні взяли участь здобувачі вищої освіти ОП «Туризм» нашого Університету, викладачі, партнери, стейкхолдери роботодавці.

Модератором зустрічі була Мелько Людмила Федорівна – гарант програми, завідувач кафедри туризму.

Серед здобувачів вищої освіти найбільшу активність проявили студенти 2-4 курсів ОП «Туризм» спеціальності «Туризм» Кара Олексій, Плисенко Павло, Нагайнікова Катерина, Крамаренко Микола, Орел Яна, Кумейко Артем, Проценко Андрій, Кузьменко Ніна, Кнаус Дар’я, Макуха Валерія та ін. Студенти підкреслювали: змістовність програми, постійну комунікацію з викладачами, врахування їхньої думки, велике значення їхньої участі у наукових заходах, особливо конференціях; величезну значущість практико-орієнтованої складової програми, великої кількості заходів, які проводяться і які важливо продовжувати проводити, не дивлячись на зовнішні виклики; важливість командної роботи, іноземної мови, практичної складової аудиторних занять із залученням фахівців-практиків та ін.

Пропозиції щодо удосконалення програми висловили Кіт Михайло, Притолюк Мар’яна («Сакумс»), Коробко Анастасія («Каліпсо Україна»), Колток Лариса («Київград-Тур»), Череп Микола («Соколиний хутір») та ін. Була підкреслена практична орієнтованість програми та титанічна робота усіх учасників освітнього процесу щодо її організації і впровадження. Всі виявили бажання продовжити працювати у тісній командній роботі.

Свою думку висловили представники науково-педагогічного складу: Уварова Г.Ш., Сокол Т.Г., Міхо О.І., Гаврилюк С.П., Растворова М.О. та ін. Викладачі наголошували на удосконаленні змісту освітніх компонентів, виходячи із реалій сьогодення, посилення вивчення законодавчих документів щодо туризму, викладання матеріалу іноземною мово, курсової підготовки у контексті неформальної освіти, удосконалення інноваційних форм проведення занять та ін.

Усі учасники висловили сподівання на завершення війни, притік іноземних туристів до України, відродження туризму.

Дякуємо усім учасникам за активність, конструктивність, професіоналізм, активну життєву позицію та любов до туризму!

Проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 24 «Сфера обслуговування» за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація» було затверджено на засідання Вченої ради Університету «КРОК» (протокол №7 від 25 травня 2023 р.).

Оновлено: Понеділок, 29 травня 2023 18:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Публічне обговорення проєкту оновленої освітньої програми «Туризм» спеціальності «Туризм і рекреація»