Сілезький літній університет сталого бізнесу 2023 — Університет «КРОК»

Сілезький літній університет сталого бізнесу 2023

24 травня 2023 Новини та події

Шановні студенти, Університет WSB (Домброва Гурніча, Польща), давній партнер Університету «КРОК», запрошує Вас взяти участь у заході «Silesian Sustainable Business Summer University 2023».

Літній університет відкритий для студентів бакалаврату та магістратури, які хочуть поглибити свої знання про підприємництво, відповідальний бізнес та сталий розвиток. Цьогорічна програма надає студентам унікальну можливість навчатися у професіоналів, які поділяться своїми ідеями та досвідом з різноманітних тем, пов’язаних зі сталим бізнесом.

Коли? 18.07.2023 - 01.08.2023 (включаючи 4 дні подорожі)

Де? онлайн та оффлайн в Університеті WSB в Домброві Гурнічій, Польща

Можливість отримати 8 кредитів ECTS

Стипендія: 770 євро задля покриття витрат на проїзд та проживання (виключно для найкращих аплікантів).

Детальна інформація доступна за посиланням: https://cutt.ly/Gwqj99fu

ДЕДЛАЙН на реєстрацію: 31.05.2023 р.

Оновлено: Середа, 31 травня 2023 15:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сілезький літній університет сталого бізнесу 2023