«Смайлфест» у Василькові — Університет «КРОК»

«Смайлфест» у Василькові

23 травня 2023 Новини та події

На початку травня відбулася поїздка колежан до м. Васильків Київської області, де мешкають внутрішньо переміщені родини, які постраждали через воєнні дії.

Команда Фахового коледжу, Вокальна студія «ВОСК», гурт «Гітарбенд», АРТ-КЕПІТ, Театр танцю «K-DANCE» організували ігровий фестиваль «Смайлфест». Для мешканців модульного містечка працювали різноманітні локації: «Аквасмайл майстерня», «Смайлруханки», «Творча майстерня», «Caveof game», «Смайлденс», майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки «Nationalart», фотозона. Фестиваль відкрила міський голова Василькова Наталія Баласинович, яка подякувала команді Коледжу за підтримку внутрішньо переміщених родин. Директор Коледжу Сумбаєва Людмила Петрівна у своїй промові зазначила, що в такому форматі фестивалю для внутрішньо переміщених родин студентська молодь і співробітники закладу беруть участь уперше. Такі заходи важливі для об’єднання й відчуття підтримки в цей складний і важкий час.

Свято усмішок і гарного настрою для родин, дітей із модульного містечка було організоване завдяки Вокальній студії «ВОСК» під керівництвом Янчарука Валентина; Театру танцю «K-Dance» Університету «КРОК» під керівництвом Гольцевої Аліни; Мистецькій студії «Арт-КЕПІТ» під керівництвом Маринчик Анастасії; гурту гітаристів «GuitarBand» під керівництвом Кочмарук Вікторії; Куренкову Олександру (фото- й відеосупровід); керівникам проєкту «Незламні»: Поливач Владиславі, Доценко Надії; викладачці фізичної культури Кондес Тетяні Василівні; співзасновниці ГО «Жіночі справи» Косаківській Яні (мамі нашого студента) - майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки; заступнику директора Коледжу із науково-методичної роботи Рибак Ірині Вікторівні; заступнику директора Коледжу із виховної роботи Новак Ользі Михайлівні.

На заході було присутнє місцеве телебачення. Відео про фестиваль потрапило в новини.

Щиро дякуємо всім студентам і батькам, співробітникам, які підтримали «Смайлфест» (приносили іграшки, книжки, канцелярію тощо, допомагали фінансами). Окрім гарного настрою, цікавих майстер-класів, запальних пісень і танців, кожна дитина отримала подарунок. Завдяки вам фестиваль відбувся і приніс радість як дорослим, так і малечі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Смайлфест» у Василькові