Проєктний нетворкінг «В ім’я України» за участю Асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва — Університет «КРОК»

23 травня 2023 Новини та події

20 травня 2023 року в Університеті «КРОК» в рамках Фестивалю «КРОК» збирає друзів» відбувся проєктний нетворкінг для столичних Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні.

Захід відбувся за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Учасниками заходу стали команди 9 закладів освіти міста Києва. Це: Гімназія «Діалог»; НВК №30 «ЕКОНАД»; НВК № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія); Печерська гімназія №75; КЗ «НВК «Cпеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» Деснянського району м. Києва; Школа I-III ступенів № 119 Деснянського району м. Києва; Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №82 ім. Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням англійської мови; Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85.

Ментором першої частини івенту став випускник Коледжу та Університету «КРОК», здобувач освітньо-наукового рівня доктора філософії, засновник та лідер студентських проєктних об’єднань «SPG» та «KMG», фаховий експерт з проєктного менеджменту, багато років працював у сфері оствінього проєктного менеджменту, а нині – менеджер волонтерської спільноти БФ «Клуб Добродіїв» Євгеній Савєльєв. Завдяки чудовому ментору відбулась надзвичайно цікава дискусія та практикум з проєктного тімбілдінгу, менеджменту та лідерства.

Під час заходу молодіжні команди поділитись власним досвідом благодійних, волонтерських ініціатив на підтримку захисників нашої Батьківщини та всіх, кого торкнулась ця жахлива війна. Були представлені чудові ініціативи від молодіжних команд, які, дійсно, спрямовані на реальну підтримку ЗСУ, родин постраждалих (виготовлення окопних свічок, плетіння сіток, виготовлення «кікімор», проведення благодійних заходів, адресна допомога) тощо.

Дякуємо всім юним патріотам, їх наставникам – педагогам за сміливість, наполегливість та відданість спільній найважливішій насьогодні для всіх справі – Перемозі України!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Проєктний нетворкінг    «В ім'я України» // 20.05.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 23 травня 2023 17:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєктний нетворкінг «В ім’я України» за участю Асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва