Навчання в формі гри: курси підвищення кваліфікації — Університет «КРОК»

Навчання в формі гри: курси підвищення кваліфікації

23 травня 2023 Новини та події

Зміни в суспільстві висувають нові вимоги до освіти, однією із яких є підготовка здобувачів освіти, спроможних приймати критичні рішення, знаходити спосіб спілкування в новому оточенні, які достатньо ефективно встановлюють нові стосунки у новітній реальності.

Активність, самостійність, творчість, здатність адаптуватися до стрімких змін – ці риси особистості стають найважливішими на сучасному етапі історичного розвитку, а їх формування потребує пошуку нових підходів до процесу реалізації індивідуальної освітньої траєкторії.

Навчання в формі гри, це насамперед інтерактивне навчання, яке дає можливість викладачу раціонально використовувати час заняття, водночас дозволяє здобувачу освіти проявити себе, у тому числі під час самостійної роботи. Тому застосування на заняттях інтерактивних методів навчання може зробити заняття більш змістовним, а викладачу дозволяє легко залучати здобувачів освіти до освітнього процесу.

Курс підвищення кваліфікації побудовано з урахуванням принципів освіти дорослих, серед яких: принцип спільної діяльності; індивідуалізації навчання; принцип опори на знання того, хто навчається; системності навчання; контекстності навчання, та ін.

Модератор: к.е.н., доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» Держак Наталія Олександрівна.

Форма підвищення кваліфікації:групова, індивідуальна.

Формат та місце проведення: offline, читальна зала бібліотеки Університету «КРОК».

Напрями підвищення кваліфікації:

• розвиток інноваційно-професійних компетентностей;
  • розвиток управлінських компетентностей

Дата проведення - 26 травня 2023 року о 14:00, тривалість 3 академічні години.

Обсяг – 0,5 кредита ЄКТС (з урахуванням самостійної (поза-аудиторної) роботи).

Документ про підвищення кваліфікації: Свідоцтво про підвищення кваліфікації університету «КРОК», що відповідає вимогам Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р.

Вартість участі в курсі - безоплатно.

Реєстрація до 24 травня 2023 року за посиланням: https://forms.gle/pr1eCXqFQcyJCSH38

Контактна особа: Держак Наталія Олександрівна, к.е.н., доцент e-mail: [email protected]; моб.тел.+(38) 095547197

Оновлено: Вівторок, 23 травня 2023 14:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчання в формі гри: курси підвищення кваліфікації