Фотозона від «КРОК media school» — Університет «КРОК»

Фотозона від «КРОК media school»

24 травня 2023 Новини та події

20 травня до 31 річниці Університету «КРОК» у рамках фестивалю «КРОК» збирає друзів» при підтримці Центру інформаційних технологій була створена креативна фотозона в коридорі Університету на першому поверсі.

За допомогою фототехнологій та проєктора увесь простір був заповнений світловими малюнками. Присутні самостійно обирали візерунок та отримували фотографію на його тлі.

На локації фотозони було організовано майстер-клас для слухачів підготовчих курсів Коледжу. Присутні із захопленням слухали розповідь про мистецтво фотографії від інженера Центру інформаційних технологій, керівника «KROK media school», студента Коледжу 4 курсу групи КН-19к-2 Куренкова Олександра.

Дякуємо Олександрові за цікаву ідею та її реалізацію, а також усім, хто допомагав у роботі локації: Рибіцькому Сергію, Павленку Івану, Дорошенку Богдану, Баданіній Дар'ї, Колесніковій Елеонорі.

Оновлено: Середа, 24 травня 2023 18:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фотозона від «КРОК media school»