Ексклюзивні патріотичні екскурсії від туристичного підприємства «Святослав» — Університет «КРОК»

Ексклюзивні патріотичні екскурсії від туристичного підприємства «Святослав»

12 травня 2023 Новини та події

Продовжуємо знайомити студентів спеціальності «Туризм» з успішними професіоналами! 3 травня 2023 року перед студентами спеціальності «Туризм» бакалаврату, студентами нашого Фахового коледжу виступив Загривенко Володимир Борисович – директор туристичної агенції «Святослав», к.політ.н., завідувач кафедри АРТ Академії сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі.

Тема виступу надзвичайно актуальна: «Туристична агенція «Святослав»: ексклюзивні патріотичні екскурсії Україною».

Пан Володимир презентував діяльність турагенції, поділився досвідом щодо розробки унікального туристичного продукту щодо розробки патріотичних екскурсій Україною, досвідом щодо можливості отримання грантових програм. Надзвичайно цінним є те, що спікер щиро і відкрито поділився своїми думками, враженнями, власними прикладами щодо реальності реалізації задумів, створення команди однодумців.

Студенти з великим задоволенням взяли участь у дискусії, ставили запитання.

На заході також були присутні наші друзі-партнери, члени Асоціації випускників КРОКу, проєктної групи ЦРК «Характерники» Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК», які проявили надзвичайну зацікавленість тематикою виступу.

Щиро дякуємо пану Володимиру за майстерно проведений захід, професіоналізм, закоханість у туризм, популяризацію туристичної діяльності!
Запрошуємо до подальшої співпраці!

Щиро дякуємо усім учасникам

Оновлено: П'ятниця, 19 травня 2023 13:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ексклюзивні патріотичні екскурсії від туристичного підприємства «Святослав»