Фестиваль неідеальних людей — Університет «КРОК»

Фестиваль неідеальних людей

03 травня 2023 Новини та події

29 квітня 2023 року у стінах Університету «КРОК» відбувся Фестиваль неідеальних людей від ННІПС у співпраці з Форумом неідеальних батьків від київського ліцею бізнесу!

Події відбувалися як офлайн у приміщенні Університету «КРОК», так і онлайн-лінійка майстер-класів у Zoom.

Офлайн-лінійка була представлена майстер-класами:

• Тема: «Тренінг з навичок психологічної самодопомоги в умовах тривалого стресу»
  • Спікер: Олена Никоненко канд.психол.наук, доцент кафедри психології.
  • Тема: «Тренінг з подолання стресу та страху».
  • Спікер: Поліна Полторацька, психологиня.
  • Тема: Майстер-клас «Арт-терапія і методи саморегуляції»
  • Спікер: Марія Вальковська, психологиня, арттерапевтка.

На офлайн-лінійці майстер-класів учасники мали змогу:

• дізнатися про технологію BASIС PH та як віднайти свій тип ресурсу для подолання стресу ü познайомитись з основами нейрографіки та спробувати її на власному запиті;
  • створити свою пам’ятку речей, що наповнюють та дарують ресурс до подолання кризових станів;
  • навчитись «правильно» дихати для регуляції свого стану та спробувати на собі 13 різних вправ із самодопомоги та першої психологічної допомоги;
  • дізнатись про психофізіологію кризових станів, зрозуміти їх прояви на організм та життя людини.

У рамках фестивалю також для учасників Марією Вальковською було проведене арттерапевтичне заняття з метою регуляції емоційного стану. У такий теплий та сонячний день учасники малювали дерева бажань і пророщували на папері чарівні квіти, що стали джерелом ресурсу для розквіту весни всередині кожного з них.

Дякуємо спікерам та учасникам за плідну роботу та сподіваємося на наступні зустрічі!

Оновлено: Четвер, 04 травня 2023 12:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фестиваль неідеальних людей