«Туризм. Крок до професії»: в гостях у кроківців СШ № 165 міста Києва — Університет «КРОК»

«Туризм. Крок до професії»: в гостях у кроківців СШ № 165 міста Києва

28 квітня 2023 Новини та події

26 квітня 2023 року на запрошення кафедри туризму та Департаменту довузівської підготовки до Університету «КРОК» завітали старшокласники спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №165 міста Києва.

Знайомство почалось з пам’ятника студентам, що знаходиться на подвір’ї Університету, автором якого є відомий скульптор Володимир Щур. Гості із захопленням слухали історію про створення скульптурної композиції, прообразом якої стали реальні люди – випускники нашого закладу. Жвавий інтерес викликала екскурсія, особливо вразили лекційні аудиторії, фотовиставка «Крок-галерея», сучасна читальна зала бібліотеки, де відбуваються різноманітні заходи, мистецькі виставки, спеціалізовані туристичні аудиторії, центр Асоціації випускників КРОКу. Також надзвичайно сподобалась туристична просвітницька експозиція «Спадщина ЮНЕСКО як скарб людства». Всі із задоволенням фотографувалися.

Старшокласники в затишній туристичній аудиторії познайомилися із специфікою підготовки майбутніх фахівців з туризму, про яку розповіла Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму. Гості із задоволенням переглянули презентацію, прослухали інформацію про спеціальності Університету, куди можна поступити, про особливості вступної кампанії цього року. На завершення продивилися відеофрагменти із мандрівок наших студентів-туристів Карпатами.

СШ№165 – давній друг і партнер нашого закладу. Щиро дякуємо учасниками і організаторам заходу за участь, нашим гостям, педагогам, керівництву навчального закладу – директору Прохоренко Вікторії Олександрівні за щире багаторічне партнерство!

Оновлено: П'ятниця, 28 квітня 2023 17:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Туризм. Крок до професії»: в гостях у кроківців СШ № 165 міста Києва