Кандидат очима HR — Університет «КРОК»

Кандидат очима HR

25 квітня 2023 Новини та події

25 квітня 2023 року за підтримки Центру розвитку кар'єри та проєктної групи ЦРК «Характерники» в Університеті «КРОК» відбулась офлайн-лекція на тему: «Кандидат очима HR» від міжнародної рекрутингової компанії HedgeHog.

Міжнародна рекрутингова агенція Hedgehog орієнтується на світові стандарти організації робочих процесів та співпрацює лише з перевіреними компаніями – як українськими, так і міжнародними. Під час лекції спікери поділились цікавими рекомендаціями та лайфгаками щодо підготовки до співбесіди та успішних переговорів з рекрутерами та HR відділами. Усім присутнім було вкрай необхідно дізнатись про різні методи та підходи щодо працевлаштування, адже успішна професійна кар'єра починається ще зі студентських років.

Щиро дякуємо Мостовій Юлії та її колегам Хачатрян Марії, Вікторії Гаращук, Віхлянцевій Владиславі за цікаву та важливу лекцію!

Оновлено: Середа, 26 квітня 2023 15:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кандидат очима HR