Консультація студентів спеціальності «Туризм» щодо вступу до магістратури — Університет «КРОК»

Новини та події

Консультація студентів спеціальності «Туризм» щодо вступу до магістратури

24 квітня 2023 Новини та події

20 квітня 2023 року перед студентами 4 курсу спеціальності «Туризм» виступила Іщенко Людмила Володимирівна – начальник секретаріату Приймальної комісії Університету «КРОК», яка познайомила випускників із особливостями вступу до магістратури закладів вищої освіти України у 2023 р. та вступу до Університету «КРОК» на всі спеціальності.

Як вступити в магістратуру цього року?
Вступникам потрібно буде скласти ЄВІ (єдиний вступний іспит) та ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування), які проводяться в різні дні, а місце проведення визначає УЦОЯО після реєстрації.

ЄВІ (єдиний вступний іспит) складається з двох блоків: · тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК); · тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської).

Стосовно тесту з іноземної мови: спочатку буде текст, який потрібно прочитати та дати відповідь на завдання та розуміння змісту. Далі будуть завдання на лексику та граматику.

ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування) складають вступники на спеціальності «Право», «Психологія», «Журналістика», «Міжнародні економічні відносини», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Підприємництво та торгівля», «Маркетинг», «Менеджмент«». Посилання на програми (тицяй).

Вступники на спеціальність «Туризм» складають ЄВІ та фахове випробування в ЗВО, де є магістратура з туризму. Бажаємо нашим випускникам зробити правильний для себе вибір та успіхів у подальшому навчанні!

Щиро дякуємо Іщенко Людмилі Володимирівні за участь у заході та величезний професіоналізм!!!

Оновлено: Понеділок, 24 квітня 2023 21:39
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Консультація студентів спеціальності «Туризм» щодо вступу до магістратури