Про результати благодійної акції — Університет «КРОК»

Про результати благодійної акції

22 квітня 2023 Новини та події

Шановна КРОКівська родина, Великоднє диво для діток та їх родин з Центру переселенців «Добро на Амурі» м.Дніпро сталося завдяки Вашій підтримці та активній участі!

Жителі Центру щиро вдячні всьому колективу Університету «КРОК» та пишуть наступні слова подяки: «Дякуємо за піклування про наших людей! Ви єдині, хто відгукнувся в це свято зробити трохи щасливішими переселенців у нашому шелтері! Нашим людям немає де випікати паски, купувати теж немає за що. Ми дуже вдячні за чуйність до цього великого свята та наших переселенців.»

Команда Студентської ради Університету продовжує реалізовувати добрі благодійні проєкти, щоб допомагати та піклуватися про тих, хто цього потребує. Вдячні за Вашу довіру та активну участь! Ми відчуваємо неймовірні емоції, коли вдається досягнути поставленої мети і з трепетом передивляємось світлини та відео, які нам надсилають ті, кому ми допомагаємо! Далі буде!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про результати благодійної акції