КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ «ДІАГНОСТИКА КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ» — Університет «КРОК»

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ «ДІАГНОСТИКА КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ»

24 квітня 2023 Новини та події

14 квітня 2023 року команда кафедри управлінських технологій для здобувачів ІV курса спеціальність «Менеджмент» успішно провела КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ «ДІАГНОСТИКА КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ».

На тренінги зав.кафедри д.е.н., професор Алькема В.Г зазначив особливості етапів завершення написання кваліфікованої роботи, проходження антиплагіатної перевірки, передзахисту. Заступник завідувача кафедри к.е.н., доцент Пазєєва Г.М. огнаголосила на процесі підготовки ліки презентаційних матеріалів та доповіді до захисту. Також на тренінгі здобувачі ІV курса від ст.викладача Малої І.Б отримали інформацію щодо порядку вступу до магістратури. Віримо, що такі зустрічі і тренінги допоможуть нашим здобувачам успішно захистити кваліфіковану роботу і вступити до магістратури.

КРОКуємо разом далі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ «ДІАГНОСТИКА КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ»