Настановча зустріч передвиробничої практики здобувачів Коледжу, спеціальність Маркетинг — Університет «КРОК»

22 квітня 2023 Новини та події

13 квітня 2023 року команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» провела настановчі організаційні збори для здобувачів ІІІ курсу Фахового Коледжу, спеціальність «Маркетинг».

Завідувач економічного відділення Фахового Коледжу Вайнорес І.Г. ознайомила нормативним і навчально-методичним забезпеченням та термінали проходження виробничої практики. Голова циклової комісії з маркетингу, реклами та PR Фахового Коледжу к.е.н., доцент Дьячук І.В. висвітлила основні завдання, які стоять перед здобувачами під час проходження практики. На зустрічі були присутні наукові керівники виробничої практики: к.е.н., доцент Держак Н.О., ст.викладач Мала І.Б., здобувачі змогли отримати відповіді на актуальні питання щодо організації практики. Команда кафедри Маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» бажає всім здобувачам успішного проходження виробничої практики, підвищити свій рівень професійних вмінь та навичок.

Пам'ятаємо, кожен фронт важливий! КРОКуємо разом до ПЕРЕМОГИ!

Оновлено: Субота, 22 квітня 2023 01:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Настановча зустріч передвиробничої практики здобувачів Коледжу, спеціальність Маркетинг