Благодійна ярмарка та квест від Студентської ради — Університет «КРОК»

Благодійна ярмарка та квест від Студентської ради

17 квітня 2023 Новини та події

З 11 по 12 квітня 2023 року Студентська рада та Департамент зі студентських питань провели благодійну ярмарку та квест.

Студрада, власноруч, два тижні виготовляла яскраві букети, декоративні свічки у формі яєць, печиво, та м'яких зайців для продажу.

Крім того, було проведено передвеликодній квест з пошуку Великодніх яєць в різних частинах Університету. П'ять переможців отримали шоколадного зайця, яйця та цукерки. За два дні вдалося зібрати 11 805 гривень. За ці кошти Студентською радою було куплено 50 пасок, стільки ж кіндерів, желейки, розмальовки, олівці та багато іншого. Запаковано дві величезні коробки й відправлено діткам переселенцям в місто Дніпро; в шелтер для переселенців «Дніпро на Амурі». Дякуємо, що взяли участь в нашій акції.

Чекаємо, вас на наших наступних заходах!

Оновлено: Вівторок, 18 квітня 2023 14:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійна ярмарка та квест від Студентської ради