«ІСТОРІЯ ОДНОГО УСПІХУ»: ЗУСТРІЧ ІЗ РОДИНОЮ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ — Університет «КРОК»

«ІСТОРІЯ ОДНОГО УСПІХУ»: ЗУСТРІЧ ІЗ РОДИНОЮ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ

17 квітня 2023 Новини та події

12 квітня 2023 року в Коледжі відбулася зустріч із родиною випускників КЕПІТу Гайдучком Олегом Олександровичем та Гайдучок Ганною Русланівною.

У рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поруч» до читальної зали Коледжу завітав адвокат, викладач права Гайдучок Олег Олександрович та юрист Гайдучок Ганна Русланівна. На зустрічі були присутніми студенти спеціальності «Право» всіх курсів, а також колеги, здобувачі освіти, яких зацікавила тематика зустрічі. Сімейна пара розповіла про шлях свого становлення, поділилася спогадами про навчання в Коледжі, розказала історію свого кохання.

У формі жвавої бесіди гості відповіли на запитання вікторини, отримали пам’ятні сувеніри від адміністрації Коледжу, поспілкувалися й дали практичні поради студентам-юристам.

Оновлено: Середа, 19 квітня 2023 12:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «ІСТОРІЯ ОДНОГО УСПІХУ»: ЗУСТРІЧ ІЗ РОДИНОЮ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ