Фотоконкурс ONE-SHOT-MOOD-2023 — Університет «КРОК»

Фотоконкурс ONE-SHOT-MOOD-2023

17 квітня 2023 Новини та події

10-14 квітня 2023 року в Університеті «КРОК» проходив V Тиждень іноземних мов, у рамках якого відбувся фотоконкурс One-Shot-Mood.

У конкурсі взяли участь студенти та викладачі Університету.

Роботи учасників розміщено на сторінці кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін у соціальній мережі Facebook.

У конкурсі представлено світлини, що зафіксували особисті враження авторів від подорожей за кордоном і Україною, низка фотографій демонструє мальовничі краєвиди, красу та пробудження весняної природи тощо. Не обійшли своєю увагою учасники конкурсу і патріотичну тематику.

На конкурс було подано 31 фотографію:
Яворська Анюта, студентка, 1 курс мен-22, робота «For me, the sky and the wind are synonymous with infinity and freedom»;
Шифурко Ростислав, студент, 3 курс пр.-20, серія робіт: «Learning to see creatively»;
Голота Софія, студентка, 3 курс, мен-20, робота: «A power that inspires! Міць, яка надихає!»;
Н.В. Пирлік, завідувач кафедри ІМтаЗД, серія робіт: «Berlin ist immer sehenswert / Berlin is always worth seeing».
Ю.О. Кравченко, ст. викл. кафедри ІМтаЗД, роботи: «An eye-catching beauty of the sunset in England», «An English mysterious cat is watching the nature…», «The power of water», «The spring is here», «Higher than mountains can be only mountains», «Enjoying the first warmth of the spring», «His majesty`s noble birds», «Almighty cloud is coming closer…», «English lunch»;
М.О. Скуратівська, доцент кафедри ІМтаЗД, роботи: «Going back to the roots», «Carpathian rural landscape».

У результаті інтерактивного голосування перемогу у фотоконкурсі One-Shot-Mood-2023 здобули:
1 місце
– Безкоровайна Анастасія, студентка, 3 курс, пс-20, серія робіт: «Spring tenderness»;
2 місце – Острянська Альона, студентка, 1 курс тур-22, робота: «Amazing sunset in Finland»;
3 місце – Голота Софія, студентка, 3 курс, мен-20, робота: «A power that inspires! Міць, яка надихає!».

Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін щиро вітає переможців та дякує всім конкурсантам за активність, гарний настрій і позитивні емоції, отримані від перегляду фоторобіт. Життя таке різнобарвне, варто лише придивитися!

WE CAN DO IT!

Оновлено: Вівторок, 18 квітня 2023 15:23