Фінал стартап інкубатору YEP — Університет «КРОК»

Фінал стартап інкубатору YEP

23 лютого 2023 Новини та події

22 лютого 2023 року виявився насиченим днем для КН спільноти і ми назвемо його необхідним рубіжем на шляху до цілі розвитку студентського проєкту «ОТЕТО VPN», а саме ми говоримо про фінал стартап-інкубатору YEP.

2 години спітчів, 120 хвилин захоплення, 7200 секунд переживань і ось оголошення переможців.

Команда «ОТЕТО VPN» одразу здобула перше місце серед глядачів та отримала «плюшку» у вигляді персонального доступу до навчальної платформи з базою найсучасніших курсів, де зможуть обрати будь які для прокачки skills в сфері програмування та управління стартап проєктами.

Але це ще не все, команда «ОТЕТО VPN» потрапила до Bootcamp Startup Київської школи економіки для подальшого розвитку проєкту.

І це ше не все, також команда отримала від організаторів кредити на хмарне сховище AWS, адже про безпеку збереження даних це саме про цей проєкт.

Пишаємось здобутками команди «ОТЕТО VPN» у складі Симоновського Євгенія, Лигіної Олександри, Вергуна Дмитра, Ластівки Тимофія та Квєквєскірі Єлизавети. А ми не зупиняємось на досягнутому та рухаємось далі.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінал стартап інкубатору YEP