Засідання кафедри психології — Університет «КРОК»

Засідання кафедри психології

17 лютого 2023 Новини та події

14 лютого 2023 року відбулось засідання кафедри психології. На засіданні обговорено та затверджено теми дисертаційних досліджень аспірантів 1го року навчання спеціальності 053 психологія, які відповідали вимогам до наукової новизни та задовольняли дослідницькі інтереси аспірантів.

Теми викликали глибокий професійний інтерес з боку науково-педагогічних працівників кафедри та відбулась плідна дискусія щодо актуальності тем дисертаційних досліджень.

Аспіранти продемонстрували високий рівень обізнаності та зацікавленості в предметі дослідження й достатній рівень компетентностей для проведення дослідницької роботи.

Кафедра завжди готова підтримувати та супроводжувати здобувачів наукового ступеня у здійсненні їх наукової діяльності!

Команда Інституту психології щиро бажає аспірантам плідної та успішної роботи!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання кафедри психології