Найміцніші обійми й найсмачніші пряники для воїнів ЗСУ від Коледжу — Університет «КРОК»

Найміцніші обійми й найсмачніші пряники для воїнів ЗСУ від Коледжу

17 лютого 2023 Новини та події

15 лютого 2023 року студенти й працівники деканату Коледжу розфарбовували пряники й писали записки з найщирішими й найтеплішими побажаннями до Дня Святого Валентина для військових ЗСУ.

Захід відбувся за ініціативи лідерів проєкту Незламні: Доценко Надії та Поливач Владислави.

Дякуємо працівникам нашої їдальні за допомогу у випіканні пряників.

Студенти із захопленням і натхненням розфарбовували й прикрашали смаколики. Різнокольорову мастику для розпису власноруч виготовила Владислава Поливач. Пряники вийшли різнобарвними й дуже апетитними!

Смаколики разом із маскувальними сітками й окопними свічками будуть надіслані на фронт. Вдячні всім, хто долучився! Разом до Перемоги!

Оновлено: П'ятниця, 17 лютого 2023 23:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Найміцніші обійми й найсмачніші пряники для воїнів ЗСУ від Коледжу