Студрада відвідала мультимедійне шоу 360° «Україна всесвіту» — Університет «КРОК»

Студрада відвідала мультимедійне шоу 360° «Україна всесвіту»

17 лютого 2023 Новини та події

15 лютого 2023 року Студентська рада Університету «КРОК» та студентство до тижня проєктів на честь дня народження Студради відвідали мультимедійне шоу 360° «Україна всесвіту» в ТРЦ Gulliver.

Ми мали чудову можливість подивитися шоу і послухати екскурсію, але про кожен момент можна розповідати окремо. Неймовірні проекції 360°, кінетичні інсталяції, звукові ефекти дали повне занурення в історію нашої держави. Оповідь велася від початку зародження людської цивілізації, заснування Києва до видатних українців XX століття. Таких як: Іван Огієнко, Лесь Курбас, Олександра Екстер, Федір Кричевський, Омелян Пріцак та інші не менш відомі їх однолітки. Кожного з яких, або було вбито Червоним режимом або вони виїхали й були змушені жити закордоном. Всі вони зробили великий вклад в розвиток науки та мистецтва не лише України, а й світу. Кожен дізнався щось нове про українців та Україну.

Дякуємо що долучаєтесь та чекаємо вас на наступних наших заходах.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студрада відвідала мультимедійне шоу 360° «Україна всесвіту»