Щиро вітаємо професійну TEAM International Highlight Event з успішною реалізацією проєкту — Університет «КРОК»

17 лютого 2023 Новини та події

Впродовж 31 січня 2023 року та 1 лютого 2023 року тривала Міжнародна конференція з розповсюдження результатів проєкту Erasmus+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату / CLIMAN».

Захід проведено під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та за підтримки: Міністерства освіти і науки України, Національного Еразмус+ офісу в Україні, а також Міжнародного проєкту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» (Національний координатор мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні).

Ми щиро вітаємо команду директора ННІ міжнародної освіти Університету «КРОК» Андрія Лотарєва та команду директорки Фахового коледжу Університету «КРОК» Людмилу Сумбаєву з успішною реалізацією International Highlight Event та висловлюємо вдячність за натхненну роботу по підготовці, проведенню всіх активностей івенту. Дякуємо координатору проєкту CLIMAN, директорці центру міжнародних проєктів ННІ міжнародної освіти Університету «КРОК» Галині Богаченко за якісну медіацію з міжнародними партнерами.

Висловлюємо вдячність заступниці директора Коледжу з наукової та методичної роботи Ірині Рибак – координатору International Highlight Event за керівництво проведенням Міжнародної конференції. Висловлюємо вдячність директорці Департаменту реклами та зв’язків з громадськістю Наталії Титаренко за чудовий, натхненний віжуал івенту. Дякуємо головній менеджерці інформаційних медіа Університету Тетяні Далявській за постійний інформаційний супровід. Дякуємо директору Центру розвитку кар’єри Олександру Карлову за підтримку проєкту. Дякуємо директору Центру інформаційних технологій Університету «КРОК» Володимиру Голованю за допомогу у проведенні заходу.

Окрема величезна подяка всім безпосереднім координаторам роботи дискусійних панелей та заходів Міжнародної конференції.

Зокрема: дякуємо заступниці директорки з виховної роботи Ользі Новак та менеджерці ННІ міжнародної освіти Світлані Олещук за чудове проведення урочистого відкриття заходу; окрема дяка Світлані за англомовний супровід заходу. Сердечна вдячність модераторам п’яти науково-практичних дискусійних панелей за якісну модерацію їх роботи, навіть із закордону, а саме:

1. Перспективи створення центрів кліматичного менеджменту в закладах загальної середньої освіти (модератори: Ольга Миргородська, в.о. заступника директора з навчальної роботи Фахового коледжу; Ірина Вайнорес, голова циклової комісії Коледжу, завідувач економічного відділення та відділення сфери обслуговування; Микола Федунов, голова циклової комісії Коледжу, викладач).
  2. Пріоритети міжнародного проєкту CLIMAN в контексті розвитку сучасної неформальної освіти: розробка «дорожньої карти» щодо реалізації політики з кліматичного менеджменту (модератори: Світлана Кудряшова, голова циклової комісії Фахового коледжу, завідувач відділення загальноосвітньої підготовки; Валентина Мандибура, викладач Фахового коледжу).
  3. Стратегії взаємодії та оптимальні моделі для синергії освітнього та промислового компонентів в управлінні кліматом (модератори: Каріна Цирин, завідувач юридичного відділення та відділення IT Фахового коледжу; Марина Касянюк, лектор актуарних наук, Департамент математичних наук, Ірландський національний університет UCC).
  4. Екологізація освітньо-професійних програм як складова формування екологічної культури суспільства (модератори: Вікторія Хрутьба, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Національного транспортного університету; Тетяна Далявська, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК», головний менеджер інформаційних медіа Університету «КРОК»).
  5. Платформа відкритих лекцій (заступниця директора Коледжу з наукової та методичної роботи Ірина Рибак).

Дякуємо молодіжним модераторам – студентам Коледжу, що незмінно впродовж заходу здійснювали технічну підтримку роботи Міжнародної конференції, це: Андрій Воскобоєв, Михайло Демидась, Богдан Дорошенко, Дар’я Іценко, Микита Карпеченко, Андрій Козак, Олександр Куренков, Роман Побережний, Владислава Поливач, Богдан Поліщук, Іван Пустовіт, Олена Рахно, Михайло Стадник, Артем Удовенко, Валерій Харченко, Олексій Шелковець.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щиро вітаємо професійну TEAM International Highlight Event з успішною реалізацією проєкту