Рандеву команди кафедри управлінських технологій — Університет «КРОК»

Рандеву команди кафедри управлінських технологій

17 лютого 2023 Новини та події

13 лютого 2023 року відбулася традиційна серія зустрічей - Рандеву команди кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» із здобувачами бакалаврами та магістрами ОП «Менеджмент».

На зустрічах завідувач кафедри д.е.н, професор Алькема В.Г. наголосив на актуальних питаннях навчального процесу для кожного курсу: це і важливість комунікаціі здобувачів з викладачами, це і питання написання курсових робіт, це проходження виробничої практики і написання кваліфікаційних робіт та багато інших. Заступник завідувача кафедри к.е.н., доцент Пазєєва Г.М. зауважила на важливості участі здобувачів у науково- дослідній роботі, анонсувала проведення наукової конференції та інших заходів.

Серія Рандеву відбулася успішно, здобувачі отримали вичерпні відповіді на свої питання, а викладачі ще раз переконалися, що наші студенти - найкращі! Віримо в кожного! КРОКуємо разом!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Рандеву команди кафедри управлінських технологій