Відкрита лекція з дисципліни «Технології зовнішньої торгівлі» — Університет «КРОК»

Відкрита лекція з дисципліни «Технології зовнішньої торгівлі»

10 лютого 2023 Новини та події

09 лютого 2023 року для студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини», освітня програма «Міжнародний бізнес» та викладачів кафедри міжнародного бізнесу відбулась відкрита лекція з дисципліни «Технології зовнішньої торгівлі» у форматі онлайн-конференції.

Тема лекції: «Export finance».
Лектор: Цевух Світлана Михайлівна - викладач кафедри міжнародного бізнесу, кандидат економічних наук.

Світлана Михайлівна, окреслюючи сучасні особливості фінансування експортної діяльності, провела цікавий екскурс використання механізмів фінансування та підтримки експорту за активної участі студентської аудиторії в дискурсі з запропонованих питань лекційного заняття.

Оновлено: П'ятниця, 10 лютого 2023 19:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрита лекція з дисципліни «Технології зовнішньої торгівлі»