Новини та події кафедри міжнародного бізнесу — Університет «КРОК»
30 жовтня 2023 Новини та події

26 жовтня 2023 року відбулася зустріч кафедри міжнародного бізнесу навчально-наукового інституту міжнародної освіти Університету «КРОК» зі стейголдерами щодо обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент (англійська мова навчання)».

10 лютого 2023 Новини та події

09 лютого 2023 року для студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини», освітня програма «Міжнародний бізнес» та викладачів кафедри міжнародного бізнесу відбулась відкрита лекція з дисципліни «Технології зовнішньої торгівлі» у форматі онлайн-конференції.

16 вересня 2021 Новини та події

Традиційно на початку нового навчального року кафедра міжнародних економічних відносин бере участь у виставковій та екскурсійній діяльності Національного банку України.

25 червня 2021 Новини та події

22 червня 2021 року відбувся захист дипломних робіт та державний іспит студентів освітньої програми, що реалізується Університетом «КРОК» та Університетом IMC Кремс (Австрія).

Сторінка 1 з 2