НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ — Університет «КРОК»

НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

10 лютого 2023 Новини та події

09 лютого 2023 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» за ініціативи Кафедри маркетингу та поведінкової економіки, а також друга і партнера кафедри - Щербини Сергія Володимировича у співпраці з громадською організацією Асоціація саперів України в рамках реалізації Проєкту «Save the children» для здобувачів освіти Коледжу відбувся Консультаційний тренінг «НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ».

Зустріч тривала протягом двох сесій: з 11:40 до 13:05 та з 13:20 до 14:40. На заході були присутніми студенти першого курсу Коледжу. Лектори підготували для учасників цікавий і важливий матеріал про вибухонебезпечні предмети. Студенти брали участь в обговоренні актуальних питань безпеки, закріпили необхідні знання руханкою і виконанням тестових завдань.

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ!
ОСВІТНІЙ ФРОНТ ВАЖЛИВИЙ: ЗНАННЯ - НАША ЗБРОЯ!

Оновлено: П'ятниця, 10 лютого 2023 19:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ