Консультаційний тренінг «НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ — Університет «КРОК»

07 лютого 2023 Новини та події

За ініціативи кафедри маркетингу та поведінкової економіки, а також друга і партнера кафедри - Щербини Сергія Володимировича у співпраці з громадською організацією Асоціацією саперів України в рамках реалізації Проєкту «Save the children» для здобувачів Коледжу та студентів І-го курсу Університету відбудеться Консультаційний тренінг «НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ».

ДЛЯ КОГО? ЗДОБУВАЧІ КОЛЕДЖУ І СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ І-го курсу будь-якої спеціальності

КОЛИ? 9 лютого 2023 (четвер)

ДЕ? ауд. 314

Дві сесіі: 11.40-13.05; 13.20-14.40