Навчання в магістратурі Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Навчання в магістратурі Університету «КРОК»

31 січня 2023 Новини та події

Навчання в магістратурі Університету «КРОК» стало для мене значною подією в житті. За цей час я навчився вдосконалено організовувати свій час: так як паралельно я навчався в магістратурі КПУ.

Поєднуючи маркетинг з інженерною спеціальністю, відкрив нові горизонти для плідного творчого процесу, на який мене надихнули викладачі кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК». Адже, вивчаючи маркетинг, його специфіку в сучасній підприємницький діяльності, я усвідомив, що це є філософія бізнесу, котра проникла у всі сфери нашого життя, що маркетинговий інструментарій управління гнучкого адаптується до сучасних умов і забезпечує переваги в довгостроковій перспективі розвитку компанії.

Саме завдячуючи професійній команді Університету «КРОК», викладачам, які мають величезний багаж знань і навичок, я зміг відкрити для себе мистецтво маркетингу, засвоїти сучасні маркетингові технології, які не відірвані від реального ринку.

Дякую за навчання і сподіваюсь, що зможу гідно інтегрувати свої знання на практиці.

Антон Рябовол
студент групи МА-21м-дист

Оновлено: Вівторок, 31 січня 2023 17:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчання в магістратурі Університету «КРОК»