Захист магістерських робіт за спеціальністю 081 «Право» — Університет «КРОК»

Захист магістерських робіт за спеціальністю 081 «Право»

01 лютого 2023 Новини та події

Незважаючи на військовий стан та часті проблеми, пов’язані з відсутністю інтернету чи світла, – захист магістерських робіт успішно відбувся!

Професорсько-викладацький склад юридичного факультету Університету «КРОК» щиро вітає своїх студентів з успішним захистом кваліфікаційних магістерських робіт за спеціальністю 081 «Право» освітні програми: «Медіація», «Приватна детективна діяльність» та «Право».

Зичимо творчого натхнення, професійних успіхів, особистого щастя та процвітання у мирній Україні! Ми пишаємось вами, дорогі випускники, і завжди раді бачити в стінах рідної альма матер! Віримо, що ви – гідне наукове майбутнє нашої мирної, незалежної та вільної держави!

Оновлено: Середа, 01 лютого 2023 17:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист магістерських робіт за спеціальністю 081 «Право»